17 zalet przedszkola naukowego dla Twojego dziecka

1. Przedszkole naukowe Norlandia Epic to wyjątkowe miejsce na mapie instytucji opiekuńczo-wychowawczych. Naszą największą misją jest indywidualne podejście do dziecka i tym samym tworzenie idealnej przestrzeni do wszechostronnego rozwoju przy jednoczesnym skupianiu się na indywidualnych potrzebach i zainteresowaniach.

2. Przedszkole Wola Norlandia Epic to miejsce, w którym dzieci będą mogły zapoznać się ze skandynawską metodą nauczania, która polega na twórczych rozwiązaniach, dzięki którym dzieci w sposób niezwykle przyjemny będą pochłaniać porcje nowej wiedzy.

3. Poza standardowymi wytycznymi MEN skupiamy się na stosowaniu metody Marii Montessori, która polega na swobodnym stylu nauczania. W naszej placówce dziecko ma prawo skupiać się na własnych zainteresowaniach.

4. Co więcej, wyposażamy przedszkolaków w niezbędne narzędzia do rozwijania nowych kompetencji.

5. Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło pełne wsparcie na edukacyjnej ścieżce.

6. Wiemy, że potrzeby dzieci bywają bardzo zróżnicowane i dlatego oferujemy wyjątkowe zajęcia pod okiem kompetentnej kadry, która dołoży wszelkich starań, aby każdy maluch miał szansę rozwijać się w swoim tempie poprzez doskonale skonstruowany program łączący naukę z fantastyczną zabawą.

7. Różnorodność zajęć powoduje, że każde dziecko będzie miało szansę spróbować swoich sił na wielu płaszczyznach, co tak de facto jest wielką inwestycją w przyszłość.

8. Przedszkole Warszawa Wola to miejsce, w którym poczucie absolutnego bezpieczeństwa jest priorytetową kwestią.

9. W naszym przedszkolu dzieci będą nabierały pewności siebie poprzez nabywanie nowej wiedzy oraz osiągnięcia.

10. Zależy nam na tym, aby każdy przedszkolak wyszedł z tego miejsca z niezachwianym poczuciem własnej wartości i poczuciem, że świat pełen rozmaitych możliwości stoi przed nim otworem.

11. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że małe dziecko potrzebuje odpowiednich bodźców, które sprawią, że z chęcią sięga się po nową wiedzę. Właśnie dlatego korzystamy z różnych metod nauczania, które odpowiednio stymulują i pobudzają kreatywność u najmłodszych.

12. Oferujemy zajęcia adaptacyjne dedykowane maluchom oraz ich rodzicom. Dzięki takim spotkaniom dzieci będą mogły w sposób niezwykle przyjemny zapoznać się z miejscem, w którym będą spędzać sporą część dnia. Będą mogły również poznać harmonogram naszej placówki. Rodzice z kolei mają podczas takich spotkań możliwość przekazania opiekunom cennych informacji, które będą miały znaczenie na dalszym etapie.

13. Przedszkola na Woli w takiej formie to przede wszystkim gwarancja, że dziecko trafi do miejsca, w którym będzie mogło rozwijać swoje pasje i poszerzać własne horyzonty.

14. Zależy nam na tym, aby poprzez konkretną zabawę i naukę dziecko poznawało wartości, których warto trzymać się w dorosłym życiu.

15. Pragniemy uczyć naszych podopiecznych, jak ważnym jest życie w zgodzie ze środowiskiem.

16. Chcemy również, aby dzieci uczyły się samodzielności, która bardzo dobrze wpłynie na ich poczucie własnej wartości oraz pewność siebie.

17. Zapewniamy maluchom wspaniały czas z wykwalifikowaną kadrą, która zatroszczy się o wszechstronny rozwój i cudowną atmosferę. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *