O nas

Przedszkole naukowe Norlandia Epic inspiruje się skandynawską metodą nauczania, uznawaną obecnie za jedną z najlepszych na świecie. Ten model nauczania jest nastawiony na wspieranie twórczego działania u dzieci oraz rozwija ich wszelakie kompetencje

Odtwórz wideo

Realizujemy podstawę programową zgodnie z wytycznymi MEN oraz nasz program realizowany jest w oparciu o holistyczne metody edukacji . Zależy nam na kosmopolitycznym wychowaniu dzieci. Ponadto, do zajęć wprowadzamy elementy metody Marii Montessori, pedagogiki bliskości, glottodydaktykę , edukacje matematyczną oraz zajęcia języka rosyjskiego, angielskiego, szwedzkiego i norweskiego. 

Nasza misja

W przedszkolu Norlandia Epic przywiązujemy wagę do rozwoju dzieci na wielu płaszczyznach. Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie, zdając sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb maluchów. Poza realizacją podstawy programowej, staramy się, by zajęcia skutecznie łączyły zabawę z nauką. Były atrakcyjne dla dzieci. Chcemy zapewnić dzieciom najwyższą jakość nauczania, stosujemy elementy wielu metod – podchodzimy holistycznie do rozwoju, aby nasi mali absolwenci wyróżniali się gotowością na wielkie osiągnięcia.

Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznego, przyjaznego środowiska, które będzie dla nich drugim domem. Aby tego dokonać otaczamy podopiecznych żłobków czułą opieką i pochylamy się nad ich indywidualnymi potrzebami. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra dokłada także wszelkich starań, aby pomagać dzieciom w osiąganiu coraz większej samodzielności i budowaniu poczucia własnej wartości od najmłodszych lat. Wiemy również, jak stymulujące dla maluchów są kreatywne, dostosowane do wieku zajęcia, dlatego w naszych placówkach kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności poprzez zabawę. – mówi Dorota Heith, Wiceprezes Zarządu Norlandia Polska.

obrazeki EPIC4
obrazeki EPIC8

Nasza Społeczność

Przedszkole Naukowe Norlandia Epic jest częścią grupy NHC, do której należą wszystkie placówki Norlandia w Polsce.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu całej grupy, aby każdego dnia dawać z najlepszą część siebie naszym podopiecznym.

W Polsce Grupa Norlandia aktywnie działa od 2017 roku, jesteśmy dumni z naszej pracy oraz osób, które dzielnie towarzyszą nam w rozwoju. Jako społeczność korzystamy z dostępnych kanałów social media, chcemy być bliżej Rodziców i ich potrzeb.

Gdzie jesteśmy:

Adaptacja

W ramach zajęć adaptacyjnych, Rodzice mogą wspólnie z dziećmi codziennie przez 5 godzin w okresie do 5 dni roboczych uczestniczyć we wszystkich zajęciach przedszkola. Celem zajęć adaptacyjnych jest poznanie przez dziecko miejsca, osób w nim pracujących oraz zapoznanie się z planem dnia placówki.  Najważniejsza podczas zajęć adaptacyjnych jest współpraca Rodziców i Nauczyciela.

obrazeki EPIC3