Nasza oferta programowa

Praktykujemy zdrowy, aktywny styl życia, uwielbiamy spacery niezależnie od pogody. Zapewniamy zdrowe posiłki i zbilansowane diety. Wspieramy rodziców, aby razem z nami tworzyli to idealne miejsce dla dzieci.

• skandynawska samodzielność i zaradność, zdrowy styl życia, poszanowanie przyrody i dbanie o środowisko, ekologia
  • pedagogika bliskości na co dzień i w każdym aspekcie życia – chcemy towarzyszyć dzieciom w budowaniu ich wspomnień
  • elementy metody Montessori – matematyka, kategoryzacja, segmentacja
  • zajęcia projektowe – tematyczne, rozwijacie wyobraźnie, poszerzające horyzonty, twórcze
  • zajęcia matematyczne
  • szachy
  • joga
  • judo
  • zajęcia drama &music
  • Klub „Zdrowego Koktajlu”
  • kulinarne odkrycia i eksperymenty
  • zajęcia sportowe
  • zajęcia logopedyczne
  • zajęcia z psychologiem
  • warsztaty savoir-vivre
  • zajęcia chemiczne
  • teatrzyki raz w miesiącu ” – 1x/m
  • język hiszpański

Chcemy, aby dzieci na dalszej ścieżce rozwoju, poza już przedszkolem , mogły swobodnie dołączyć do dowolnej placówki podstawowej. Wybrane przez nas metody edukacyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze, nowoczesnych wnętrzach, pełnych atmosfery wsparcia, bezpieczeństwa i bliskości.

Opieka całodobowa

W dzisiejszych czasach świat wymaga od nas dostępności, mobilności, dyspozycyjności.
Podróże, kolacje czy spotkania służbowe często przedłużają się do późnych godzin nocnych.
Wychodząc naprzeciw rodzicom, proponujemy cykliczną opiekę całodobową.
Brak opiekunki czy rodziny w pobliżu miejsca zamieszkania już nie jest problemem.
Wystarczy 4 dni wcześniej zgłosić potrzebę i nasza kadra zaopiekuje się Twoim dzieckiem w porze nocnej lub w weekend.
Zapewnimy Twojemu dziecku, regenerację, aktywne zabawy, wieczorne spacery i przede wszystkim odpoczynek ze znaną dziecku, bliską osobą.

Koszt nocowania Dziecka w przedszkolu w godz: 18-8:00:
Poniedziałek – czwartek / 350 zł
Piątek – Niedziela / 450 zł