Kadra

Nasza profesjonalna kadra z pasją i pozytywną energią wspiera dzieci każdego dnia.

Poznaj

naszą wspaniałą kadrę

Martyna Lewańska

Dyrektor
Ukończyłam studia pedagogiczne na wydziale Pedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jako dyrektor przedszkola i żłobka jestem odpowiedzialna za organizację pracy placówki. W trakcie studiów i w trakcie kilkuletniej pracy w zawodzie, zdobyłam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Często podejmuję działania w kierunku rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach. Priorytetem dla mnie jest to, by dzieci czuły się w placówce bezpiecznie, by wiedziały, że mogą liczyć na wsparcie dorosłych. Staram się, by w naszej placówce dzieci miały dużą przestrzeń do odkrywania otaczającego ich świata. Prywatnie chętnie uczestniczę w akcjach charytatywnych. Czas wolny lubię spędzać z najbliższymi, najchętniej na świeżym powietrzu.

Monika Pamrów

Monika Pamrów

Nauczyciel/Zastępca dyrektora
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Terapia Pedagogiczna i Socjoterapia. Mam ukończone szkolenia z terapii ręki i stopy I i II stopnia, jestem również Trenerem Umiejętności Grafomotorycznych. Pierwsze lata życia dziecka są bardzo ważne dla jego rozwoju, nie tylko fizycznego, ale także intelektualnego, emocjonalnego i społecznego. Wierzę, że prawidłowe pokierowanie dzieckiem pozwala na stymulację jego rozwoju, a nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie jak dzieci rosną, uczą się, jak kształtuje się ich osobowość.
Miałam przyjemność zajmować się dziećmi na każdym etapie rozwoju, od noworodka, aż po dzieci w wieku szkolnym. W pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci, bez względu na ich grupę wiekową. Dostosowuję metody pracy tak, aby każde dziecko mogło się rozwijać i doskonalić, pokonując trudności. Ponadto cenię sobie aktywność fizyczną, ponieważ wierzę, że to ruch wyzwala w dzieciach największą siłę i kreatywność, dlatego też organizując dzieciom czas wolny, uwzględniam w nim gry i zabawy, również na świeżym powietrzu.
Cechuje mnie dobroć i cierpliwość, jak również konsekwencja w działaniu. Dzięki dużej kreatywności potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności, jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Moją pasją jest gotowanie co umiem również przełożyć na świetną zabawę. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość, a ich uśmiech jest dla mnie dużą satysfakcją i nagrodą za jej wykonywanie.
maria aziz

Maria Aziz

native speaker , j. angielski
Jestem absolwentką Społecznej Akademi Nauk na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem Native Speakerem języka angielskiego i od najmłodszych lat porozumiewałam się w tym języku. Obecnie robię certyfikat FC dla swoich przedszkolaków. Interesuję się informatyką, psychologią oraz uczeniem się języków obcych. W wolnym czasie czytam książki.

Maria Świtała

Psycholog
Jestem psychologiem dzieci i młodzieży, posiadającym także przygotowanie pedagogiczne. Swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku psychologia rozwojowa i wychowawcza. Posiadam uprawnienia niezbędne do prowadzenia zajęć z zakresu treningu umiejętności społeczno-emocjonalnych. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w szkole i poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie diagnozowałam dzieci w wieku przedszkolnym oraz prowadząc zajęcia terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi. Czas wolny najchętniej spędzam rozwijając swoje zainteresowania kulinarne.

Mirela Agesta Smith

native speaker , j. hiszpański

Edukacja i wychowanie to moja pasja! Lubię uczyć się nowych rzeczy, a praca z dziećmi sprawia mi dużą radość. Ukończyłam studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączają i terapią oraz zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem native speakerem oraz lektorem języka hiszpańskiego, a także certyfikowaną edukatorką  pozytywnej dyscypliny. W swojej pracy stosuję metody aktywizujące, komunikację bez przemocy, a także gram na ukulele. Interesuje mnie neurodydaktyka, edukacja leśna oraz wychowanie przez sztukę. W wolnym czasie chętnie spędzam czas z rodziną, czytam, tańczę i podróżuję. Wierzę w to, że dzieci uczą się biorąc przykład z dorosłych, dlatego nieustannie się rozwijam żeby stawać się lepszą osobą i nauczycielem.

eric

Eric

native speaker , j. hiszpański

Herikc Agesta Smith, es nativo de la lengua española, filósofo de profesión y especialista en asuntos polaco-dominicano. Herikc viene del país caribeño República Dominicana donde se habla español y en su tiempo libre comparte y enseña a nuestros Niños en este atractivo idioma.