Kadra

Nasza profesjonalna kadra z pasją i pozytywną energią wspiera dzieci każdego dnia.

Poznaj

naszą wspaniałą kadrę

Martyna Lewańska

Martyna Lewańska

Dyrektor
Ukończyłam studia pedagogiczne na wydziale Pedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jako dyrektor przedszkola i żłobka jestem odpowiedzialna za organizację pracy placówki. W trakcie studiów i w trakcie kilkuletniej pracy w zawodzie, zdobyłam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Często podejmuję działania w kierunku rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach. Priorytetem dla mnie jest to, by dzieci czuły się w placówce bezpiecznie, by wiedziały, że mogą liczyć na wsparcie dorosłych. Staram się, by w naszej placówce dzieci miały dużą przestrzeń do odkrywania otaczającego ich świata. Prywatnie chętnie uczestniczę w akcjach charytatywnych. Czas wolny lubię spędzać z najbliższymi, najchętniej na świeżym powietrzu.

Monika Pamrów

Monika Pamrów

Nauczyciel/Zastępca dyrektora
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Terapia Pedagogiczna i Socjoterapia. Mam ukończone szkolenia z terapii ręki i stopy I i II stopnia, jestem również Trenerem Umiejętności Grafomotorycznych. Pierwsze lata życia dziecka są bardzo ważne dla jego rozwoju, nie tylko fizycznego, ale także intelektualnego, emocjonalnego i społecznego. Wierzę, że prawidłowe pokierowanie dzieckiem pozwala na stymulację jego rozwoju, a nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie jak dzieci rosną, uczą się, jak kształtuje się ich osobowość.
Miałam przyjemność zajmować się dziećmi na każdym etapie rozwoju, od noworodka, aż po dzieci w wieku szkolnym. W pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci, bez względu na ich grupę wiekową. Dostosowuję metody pracy tak, aby każde dziecko mogło się rozwijać i doskonalić, pokonując trudności. Ponadto cenię sobie aktywność fizyczną, ponieważ wierzę, że to ruch wyzwala w dzieciach największą siłę i kreatywność, dlatego też organizując dzieciom czas wolny, uwzględniam w nim gry i zabawy, również na świeżym powietrzu.
Cechuje mnie dobroć i cierpliwość, jak również konsekwencja w działaniu. Dzięki dużej kreatywności potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności, jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Moją pasją jest gotowanie co umiem również przełożyć na świetną zabawę. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość, a ich uśmiech jest dla mnie dużą satysfakcją i nagrodą za jej wykonywanie.
maria aziz

Maria Aziz

native speaker , j. angielski
Jestem absolwentką Społecznej Akademi Nauk na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem Native Speakerem języka angielskiego i od najmłodszych lat porozumiewałam się w tym języku. Obecnie robię certyfikat FC dla swoich przedszkolaków. Interesuję się informatyką, psychologią oraz uczeniem się języków obcych. W wolnym czasie czytam książki.

Karolina Opalach

Karolina Opalach

pracownik biurowo – administracyjny
Służę pomocą rodzicom i opiekunom, zapewniając sprawną komunikację i profesjonalną obsługę. Dbam o harmonogram spotkań oraz udzielam wszelkich informacji związanych z funkcjonowaniem placówki. Mam nadzieję, że dzięki mnie rodzice czują się bezpieczni i dobrze poinformowani na każdym etapie edukacyjnej podróży swoich pociech.

Temurbek Mirzaliev

native speaker , j. angielski

Allow me to introduce myself – I’m Tim, an English enthusiast with a passion for teaching young minds. My teaching style is anything but ordinary; I believe in making learning English an unforgettable experience. Through the magic of songs, games, and dance, I create an engaging and lively atmosphere that captivates children’s imaginations.
Energy is my middle name, and I have a knack for inspiring kids to be just as enthusiastic about learning as I am. My aim is to foster a love for English that lasts a lifetime. Above all, my heart is big, and I welcome all children with open arms. I’m dedicated to creating a warm and inclusive environment where every child can flourish.