Personnel

Our professional staff supports children with passion and positive energy in their daily efforts

Meet

our wonderful staff

Martyna Lewańska

Martyna Lewańska

Director
I graduated from pedagogical studies at the Faculty of Pedagogy at the Academy of Special Education. Maria Grzegorzewska in Warsaw. As the director of the preschool and nursery, I am responsible for the organization of the preschool's work. During my studies and several years of work in the profession, I gained extensive experience working with children. I often take steps to develop, gain new knowledge and experience by participating in numerous trainings, workshops and courses. My priority is for the children to feel safe in the preschool, so that they know that they can count on the support of adults. I try to provide children in our preschool with a large space to discover the world around them. Privately, I am happy to participate in charity events. I like to spend my free time with my loved ones, preferably outdoors.

Monika Pamrów

Monika Pamrów

Nauczyciel/Zastępca dyrektora
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Terapia Pedagogiczna i Socjoterapia. Mam ukończone szkolenia z terapii ręki i stopy I i II stopnia, jestem również Trenerem Umiejętności Grafomotorycznych. Pierwsze lata życia dziecka są bardzo ważne dla jego rozwoju, nie tylko fizycznego, ale także intelektualnego, emocjonalnego i społecznego. Wierzę, że prawidłowe pokierowanie dzieckiem pozwala na stymulację jego rozwoju, a nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie jak dzieci rosną, uczą się, jak kształtuje się ich osobowość.
Miałam przyjemność zajmować się dziećmi na każdym etapie rozwoju, od noworodka, aż po dzieci w wieku szkolnym. W pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci, bez względu na ich grupę wiekową. Dostosowuję metody pracy tak, aby każde dziecko mogło się rozwijać i doskonalić, pokonując trudności. Ponadto cenię sobie aktywność fizyczną, ponieważ wierzę, że to ruch wyzwala w dzieciach największą siłę i kreatywność, dlatego też organizując dzieciom czas wolny, uwzględniam w nim gry i zabawy, również na świeżym powietrzu.
Cechuje mnie dobroć i cierpliwość, jak również konsekwencja w działaniu. Dzięki dużej kreatywności potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności, jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Moją pasją jest gotowanie co umiem również przełożyć na świetną zabawę. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość, a ich uśmiech jest dla mnie dużą satysfakcją i nagrodą za jej wykonywanie.
maria aziz

Maria Aziz

native speaker
I am a graduate of the Social Academy of Sciences in the field of Early School and Pre-school Pedagogy. I am an English Native Speaker and I have been communicating in this language from an early age. I am currently doing FC certification for my preschoolers. I am interested in computer science, psychology and learning foreign languages. In my spare time, I read books.

tom

Thomas Sawyer

native speaker

I am Chingiz but everyone calls me Tom. I am from Uzbekistan. I have spoken English my entire life. I had a good experience teaching advanced English back in my country but teaching children is a whole new atmosphere. Kids are super memory owners so why not improve them through learning English?

mirela smith

Mirela Agesta Smith

native speaker , j. hiszpański

Edukacja i wychowanie to moja pasja! Lubię uczyć się nowych rzeczy, a praca z dziećmi sprawia mi dużą radość. Ukończyłam studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączają i terapią oraz zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem native speakerem oraz lektorem języka hiszpańskiego, a także certyfikowaną edukatorką  pozytywnej dyscypliny. W swojej pracy stosuję metody aktywizujące, komunikację bez przemocy, a także gram na ukulele. Interesuje mnie neurodydaktyka, edukacja leśna oraz wychowanie przez sztukę. W wolnym czasie chętnie spędzam czas z rodziną, czytam, tańczę i podróżuję. Wierzę w to, że dzieci uczą się biorąc przykład z dorosłych, dlatego nieustannie się rozwijam żeby stawać się lepszą osobą i nauczycielem.

eric

Eric Smith

native speaker , j. hiszpański

Herikc Agesta Smith, es nativo de la lengua española, filósofo de profesión y especialista en asuntos polaco-dominicano. Herikc viene del país caribeño República Dominicana donde se habla español y en su tiempo libre comparte y enseña a nuestros Niños en este atractivo idioma.

Justyna Laskowska

psycholog
Jestem psychologiem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, seminariach i kursach dotyczących rozwoju osobistego. Do tej pory pracowałam z dziećmi w wieku szkolnym, jednak moje serce podpowiadało mi zawsze, że młodsze dzieci są moim przeznaczeniem. Wsparcie emocjonalne dzieci, komunikacja z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Jestem na bieżąco z wiedzą z najnowszych badań dotyczących rozwoju dzieci, budowania pewności siebie i własnej wartości. Moim największym sukcesem jest moja córka, która wyrosła na dobrą i mądrą dziewczynę.