... nauka dziecka

zaczyna się

w przedszkolu ...

... nauka dziecka

zaczyna się

w przedszkolu ...

Nasza placówka powstała z potrzeby zapewnienia dzieciom najwyższej jakości edukacji

Łączymy w sobie najlepsze praktyki i metody wychowania skandynawskiego oraz pedagogiki bliskości. Chcemy tworzyć razem z naszymi nauczycielami, rodzicami i dziećmi drugi dom – bezpieczny, przyjazny, radosny i rosnący razem z potrzebami dzieci.

 Wiemy, że każde dziecko już od narodzin jest kompletne, a naszym zadaniem jest tylko rozwiniecie jego wrodzonych talentów, zainteresowań i umiejętności. Ucząc go samodzielności i towarzysząc mu od najmłodszych lat , możemy uwrażliwić go na piękno przyrody, nauczyć go otwartości i tolerancji oraz rozbudzić ciekawość.

Chcemy, aby nasi mali absolwenci byli iskierkami przyszłości.  Naszym słowem przewodnim jest EPIC – osiągnięcia, rozmach i inspiracja.

Odtwórz wideo

Previous
Next

Previous
Next

Previous
Next

Previous
Next

Zapraszamy

do naszej placówki

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty.  Zapewniamy najwyższą obsługę i jakość, do każdego dziecka i Rodzica podchodzimy indywidualnie.

Wspólnie z Państwem chcemy zapewnić  najlepsze warunki do adaptacji w naszych placówkach, dlatego serdecznie zapraszamy na indywidualne spotkania, aby móc sprostać państwa oczekiwaniom.

Dzień Otwarty
Play Video
Wirtualny Spacer

01-210 Warszawa

ul. Kolejowa nr 47A
lok. U7

Jak wspomagać rozwój dziecka w przedszkolu

Jak wspomagać rozwój dziecka w przedszkolu?

Przedszkole odgrywa olbrzymią rolę w rozwoju dziecka. Ważne są warunki do nauki i rozwoju umiejętności społecznych. Skutecznie wspieraj rozwój dziecka w przedszkolu. Podajemy kilka rad

nauka dziecka w przedszkolu

Nauka dziecka zaczyna się w przedszkolu

Norlandia miejsce, gdzie zaczyna się edukacja Drodzy rodzice, choć dla wielu z was może wydawać się to nieprawdopodobne, to w rzeczywistości właśnie okres przedszkolny jest